Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Trener Współpracujący

B&O Navigator

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Trener współpracujący jest odpowiedzialny za przygotowanie programów szkoleniowych, materiałów szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń w formie otwartej, zamkniętej i online dla naszych Klientów z zakresu:

• zarządzania,

• marketingu i promocji,

• marketingu internetowego i e-commerce,

• sprzedaży, obsługi klienta,

• logistyki,

• zakupów,

• zarządzanie produkcją i lean manufacturing,

• prawa gospodarczego.

Nasze wymagania

Trener współpracujący B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa to aktywny zawodowo manager wyższego szczebla mający doświadczenia zawodowe i wysoko rozwinięte kompetencje biznesowe. Trener współpracujący oprócz kompetencji biznesowych powinien również posiadać dobrze rozwinięte kompetencje interpersonalne. Od naszych trenerów współpracujących nie wymagamy rezygnowania z bieżącej aktywności zawodowej. Trenerom rozpoczynającym współpracę z nami zapewniamy wsparcie w zakresie przygotowania i prowadzenia szkoleń.

Od kandydatów oczekujemy:

• aktywności zawodowej w obszarze, z którego chcą prowadzić szkolenia,

• doświadczenia na wyższym stanowisku kierowniczym,

• dobrze rozwiniętych umiejętności w obszarze kompetencji interpersonalnych.

Mile widziane

  • doświadczenie i / lub przygotowanie trenerskie,

  • znajomość języka obcego w stopniu umożliwiającym prowadzenie szkoleń.

To oferujemy

  • Współpracę z rozpoznawalną marką szkoleniową.

  • Zdobycie doświadczenia w zawodzie trenera.

  • Doskonalenie warsztatu trenerskiego.

  • Promocję na rynku szkoleniowym.

  • Dodatkowe źródło dochodu.

B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o. od 20 lat skutecznie wspiera rozwój zawodowy managerów i specjalistów. Jesteśmy renomowaną firmą szkoleniową zatrudniającą trenerów – praktyków biznesu.

www.bonavigator.pl

Przewiń do profilu firmy