Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Trener zewnętrzny/ Konsultant

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-07-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Johnson & Johnson Vision jest jednym ze światowych liderów w produkcji miękkich soczewek kontaktowych – producentem marki ACUVUE®. Poprawa jakości życia pacjentów oraz współpraca ze specjalistami z dziedziny ochrony zdrowia oczu, to priorytety naszej firmy. Soczewki kontaktowe ACUVUE® to innowacyjne produkty najwyższej jakości, wykonane w oparciu o nowoczesne technologie, zaprojektowane w trosce o zdrowie oczu, zapewniające doskonałe widzenie i komfort. Od 2018 roku firma Johnson & Johnson Vision wprowadziła do swojego portfolio płyny wielofunkcyjne do pielęgnacji soczewek kontaktowych Complete RevitaLens® i krople do oczu Blink®.

    W związku z uruchomieniem nowego, ogólnopolskiego programu edukacyjnego, poszukujemy do współpracy dynamicznych i zaangażowanych osób na stanowisko:

    Trener zewnętrzny / Konsultant

    (w obrębie soczewek kontaktowych)

    Kluczową rolą Trenera Zewnętrznego / Konsultanta będzie prowadzenie na wyznaczonym terenie szkoleń technicznych dla Specjalistów z dziedziny ochrony zdrowia oczu (optometryści i okuliści) oraz pracowników salonów optycznych związanych z aplikowaniem soczewek kontaktowych zgodnie z wizją, misją i strategią firmy Johnson & Johnson Vision.

    Zakres obowiązków:

    • Współudział w organizowaniu i prowadzenie seminariów i szkoleń związanych z każdym etapem doboru soczewek kontaktowych.
    • Budowanie i rozwijanie długoterminowej współpracy z Specjalistami z dziedziny ochrony zdrowia oczu (Eye Care Professionals) w gabinetach oraz pozostałymi pracownikami salonów.
    • Planowanie pracy oraz raportowanie zgodne z obowiązującą polityką firmy.
    • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji - udział w szkoleniach wewnętrznych, kongresach i sympozjach naukowych.
    • Przestrzeganie wewnętrznych procedur i polityk firmy, szczególnie w zakresie zgodności i uczciwości biznesowej.
    • Udział w cyklicznych spotkaniach firmy oraz współpraca ze wszystkimi działami w celu realizacji strategii firmy.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (optometria, medycyna) lub student ostatniego roku
    • Potwierdzone doświadczenie w doborze soczewek kontaktowych sferycznych, torycznych i multifokalnych
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne i otwartość
    • Chęć ciągłego kształcenia się i podnoszenia umiejętności
    • Optymizm i pozytywne podejście do życia
    • Znajomość branży optycznej i/lub umiejętność prowadzenia szkoleń będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca zrozumienie angielskojęzycznych materiałów edukacyjnych
    • Obsługa pakietu Microsoft: Word, Excel, PowerPoint, Outlook
    • Gotowość do częstych podróży służbowych
    • Bardzo dobra umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami oraz współpracy w zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”