Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Twórca materiałów dydaktycznych z rysunku

EduGO P.S.A.

  • Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski

  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy kreatywnej, artystycznej duszy, która posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Zajmujemy się edukacją rozwijającą wyobraźnię i kreatywne myślenie. Naszą misją jest dbanie o poprawny rozwój zmysłu estetycznego dzieci. :) Skupiamy się na prowadzeniu zajęć w formule online, więc pandemia nam niestraszna.

Nasze wymagania

  • wysokie umiejętności rysowania

  • masz na koncie przeprowadzenie przynajmniej 1-2 warsztatów dla dzieci i/lub dorosłych (dowolna tematyka)

  • czujesz temat pracy z dziećmi ze szkoły podstawowej

  • jesteś wulkanem kreatywności i potrafisz stworzyć plan warsztatu/szkolenia

  • masz lekkie pióro i lubisz pisać scenariusze

  • pracujesz projektowo w narzędziach Excel, Trello

  • wykształcenie pedagogiczne mile widziane

  • wykształcenie artystyczne mile widziane

To oferujemy

  • pracę w fajnej, innowacyjnej firmie

  • szkolenia przeprowadzane przez doświadczonych współpracowników

  • możliwość pracy zdalnej w pełnym wymiarze

  • UoP/Zlecenie/B2B w zależności od preferencji

  • pensja 3100-3500 netto miesięcznie

O nas

Chcemy powiększyć nasz zespół o twórcę programu kursów. Co to znaczy? Szukamy osoby, która rozpisze plan kursu dla danej grupy wiekowej, przygotuje scenariusze dla animatorów zajęć i stworzy dodatkowe materiały dydaktyczne. Oczywiście ze wsparciem innych, kreatywnych osób, które wykonają część ze zleconych zadań. :)

Wszelkie doświadczenie z prowadzenia zajęć dla dzieci jest mile widziane, niekoniecznie w formie online. Osoba pracująca na tym stanowisku będzie zajmować się głównie kursami dla dzieci ze szkoły podstawowej, dlatego wyczucie ich potrzeb na sali lekcyjnej jest ważne. :)

Do CV koniecznie załącz portfolio!