Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Twórca treści - matematyka

WIRTUALNY NAUCZYCIEL sp. z o.o.

umowa zlecenie
5 5008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 0008 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Przygotuj z nami narzędzie, które będzie indywidualną pomocą w nauce w zasięgu ręki każdego ucznia!

Rekrutacja dotyczy stanowisk:

Twórca treści - zadań oraz Twórca treści - instrukcji wideo

Możesz wykonywać tylko jeden obszar obowiązków, ale preferowane są osoby, które mogą przygotowywać zarówno materiały tekstowe, jak i wideo.

Twórca treści - zadań, zakres obowiązków:

- przygotowanie podziału materiału na lekcje, konsultując się z Managerem,

- przygotowanie autorskich treści zadań, podpowiedzi, typowych błędów, komunikatów dla ucznia i rozwiązań krok po kroku,

- przygotowanie projektów grafik i ich konsultacja z działem Designu.

Twórca treści - instrukcji wideo:

- przygotowywanie skryptów i ich konsultacja z Managerem,

- przygotowanie szablonu grafik i ich konsultacja z działem Designu,

- nagrywanie i montowanie wideo.

Aby aplikować prześlij do nas swoje CV, następnie otrzymasz zadanie rekrutacyjne.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość matematyki przynajmniej do poziomu matury rozszerzonej

  • doświadczenie w indywidualnej pracy z uczniami

  • empatia

  • podstawowa znajomość poziomów zaawansowania matematycznych umiejętności na różnych etapach edukacji

  • wysokie umiejętności komunikacyjne

  • dbałość o szczegóły

  • kreatywność

To oferujemy

  • sens pracy w organizacji, która robi potrzebny produkt i robi to w sposób rewolucyjny: https://spidersweb.pl/bizblog/wirtualny-nauczyciel-korepetytor-online/

  • możliwość awansu

  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne (dostęp do prywatnych placówek PZU)

  • kartę Multisport

O nas

Wirtualny Nauczyciel zajmuje się budowaniem innowacyjnego systemu do nauki matematyki. Innowacyjność naszego pomysłu polega na całkowitym zautomatyzowaniu procesu nauczania, w taki sposób jednak, żeby był on dopasowany do umiejętności i możliwości każdego ucznia. To właśnie powoduje, że Wirtualny Nauczyciel nie jest kolejnym e-learningiem, a produktem o zupełnie nowej i unikatowej jakości.

Naszą misją jest udostępnienie indywidualnej i spersonalizowanej pomocy w edukacji dla każdego i w dowolnym czasie. Dzięki wykorzystaniu wielu lat doświadczeń dydaktycznych oraz nowoczesnych metod nauczania, codziennie pracujemy, aby zrealizować nasz plan!