Oferta pracy

Tymczasowy Pracownik Magazynowy

Amazon

22,5 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odbiór i układanie towarów

  • Kompletowanie zamówień przy użyciu skanera

  • Pakowanie i wysyłka zamówień

Nasze wymagania

  • Masz ukończone 18 lat

  • Możesz pracować zmianowo

  • Posiadasz umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim

  • Nie masz przeciwskazań do długiego stania/chodzenia

To oferujemy

  • Atrakcyjna stawka godzinowa już od 22.50 PLN/godz. brutto

  • Miesięczny bonus do 15% (*uzależniony od frekwencji indywidualnej i wyników zespołu)

  • Grafik dopasowany do Twoich potrzeb - zmiany są planowane z wyprzedzeniem, więc możesz dopasować godziny pracy do swojego życia osobistego

  • CV lub wcześniejsze doświadczenie zawodowe nie jest wymagane – po dołączeniu do Amazon przejdziesz odpowiednie szkolenia

  • Darmowy transport do i z miejsca pracy na wybranych trasach

  • Pyszne obiady w wersji mięsnej i wegetariańskiej za 1 zł

  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową

  • Opieka koordynatora agencji w miejscu pracy 24/7

  • Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz karta sportowa

  • Szansa na rozwój zawodowy w wiodącej globalnej firmie logistycznej, gdzie korzystasz z nowoczesnych technologii

  • Praca w bezpiecznym miejscu, wyposażonym w ogrzewanie i klimatyzację, stołówkę, bezpłatną kawę i herbatę i o wiele więcej

  • Szybka rekrutacja - oddzwonimy do Ciebie wkrótce!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • darmowy transport do i z pracy na wybranych trasach

  • posiłek za 1 zł

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku pracownik magazynowy (cały etat) w centrum logistycznym Amazon w Sadach pod Poznaniem.

Zapewniamy darmowy transport na wybranych trasach: https://www.amazon.jobs/pl/landing_pages/pl-transport