Oferta pracy

Tymczasowy Pracownik Magazynowy

AMAZONO firmie

20 zł brutto / godz.
Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Poszukujemy zmotywowanych i pracowitych osób na stanowisko pracownik magazynowy do centrum realizacji zamówień Amazon Fulfillment w Bielanach Wrocławskich. Idealny kandydat powinien charakteryzować się wysoką etyką pracy, dbałością o szczegóły, umiejętnością terminowej realizacji zadań oraz troszczenia się o klientów, gdyż wiąże się to z realizacją ich zamówień.
(pełen etat)

OBOWIĄZKI

  • realizacja zamówień; między innymi wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów
  • pobieranie zamówień klientów, pakowanie i wysyłanie zamówionych przez klienta towarów oraz odbieranie produktów
  • rozumienie specyfiki zakładów produkcyjnych, przestrzeganie obowiązujących standardów i zasad bezpieczeństwa, jakości oraz produkcji
  • w zależności od potrzeb pracownik może być zobowiązany do obsługi sprzętu zmechanizowanego (np. platformy na podnośniku)
  • zakres czynności wymaga  użycia narzędzi i materiałów, w tym m.in.: pudeł kartonowych, bezpiecznych noży, maszyn nakładających taśmę klejącą, maszyn etykietujących oraz plastikowych skrzynek.

WYMAGANIA

  • Ukończone 18 lat
  • Gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym
  • Umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim
  • Brak przeciwwskazań do stania/chodzenia
  • Doświadczenie w pracy z komputerem
  • Umiejętności komunikacyjne – w zakresie instruktażu, szkoleń czy pomocy udzielanej członkom zespołu
  • Nietuzinkowe myślenie; poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
  • Pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin (2 zmiany: dzienna i nocna)
  • Atrakcyjną stawkę godzinową: 20 PLN brutto  + 4 zł / godz. brutto więcej*
  • Miesięczny bonus do 15%
  • 2 dni płatnego urlopu co miesiąc
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie społeczne oraz kartę sportową
  • Pyszne obiady w wersji mięsnej i wegetariańskiej za 1 PLN
  • Udział w licznych wydarzeniach organizowanych wewnątrz firmy Amazon
  • Darmowy transport do i z miejsca pracy
  • 24/7 opieka koordynatora agencji w miejscu pracy

*jako dodatek świąteczny za każdą przepracowaną godzinę od 8.11.2020 do 26.12.2020.

Jeżeli masz pytania dotyczące kwestii technicznych związanych z procesem aplikowania, zadzwoń  00 800 491 18 38 W przypadku kandydatów, którzy przejdą pomyślnie proces rekrutacji, zostanie przeprowadzona weryfikacja wcześniejszego zatrudnienia.

Dowiedz się więcej o tym, jak wygląda praca w Amazon oraz jak funkcjonują nasze europejskie Centra Logistyki E-Commerce.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy