Ta oferta pracy jest nieaktualna od 306 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tynkarz

  • Vosselaar, Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-10-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

    Tynkarz
    Miejsce pracy: Vosselaar
    Nr ref: HBT/08/17

    Opis stanowiska:

    • Praca przy budowie domów prywatnych, apartamentów oraz przy renowacjach budynków.
    • Kładzenie tynku na ścianach wewnętrznych (płyty kartonowo – gipsowe), sufitach i fasadach różnego rodzaju za pomocą tynków cementowo-wapiennych.
    • Mieszanie materiału za pomocą mieszarki.
    • Maszynowe i ręczne nakładanie tynku.
    • Wygładzanie nierówności.
    • Montaż płyt kartonowo-gipsowych.
    • Praca w wewnątrz budynków i sporadycznie na zewnątrz.

    Wymagania:

    • 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku tynkarza.
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
    • Dokładność, precyzja i sumienność podczas wykonywanej pracy.
    • Własny samochód.
    • Doświadczenie w montażu izolacji typu wełna szklana lub styropian będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Pracę na długi okres.
    • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
    • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
    • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
    • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
    • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
    • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu.
    • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
    • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

    Informacje dodatkowe:

    • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )