UAT Specialist

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 10.08.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 09.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Poznań
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • bieżące testy funkcjonalne / akceptacyjne dostarczanych przyrostów produktu (aplikacji mobilnej) w środowiskach iOS i Android, w ustalonym zakresie wersji systemów i urządzeń
    • regularne, zorganizowane testy regresyjne całego rozwiązania w poszukiwaniu defektów, zarówno programistycznych jak i niedociągnięć UX/UI
    • zgłaszanie błędów do zespołu developerskiego i nadzór nad realizacją tych zadań
    • istotny udział w definiowaniu i dokumentowaniu przypadków brzegowych dla tworzonych funkcjonalności
    • pełnienie roli eksperta dla zespołów obsługi klienta

    Oczekujemy:

    • potwierdzonego, przynajmniej dwuletniego doświadczenia w profesjonalnym testowaniu aplikacji mobilnych
    • doświadczenia w pracy z zewnętrznymi zespołami developerskimi
    • świetnej organizacji pracy i skrupulatności
    • mile widziana znajomość JIRA i narzędzi wspomagających proces testowania
    • rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i pozytywnego nastawienia do pracy w grupie
    • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

    Oferujemy:

    top
    • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
    • lokalizację biura w centrum Poznania
    • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
    • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
    top