Oferta pracy

Ubezpieczeniowy Doradca Klienta

CUK Ubezpieczenia

  • Aleksandrów Kujawski

    Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • część dnia spędzasz na telefonicznej, aktywnej sprzedaży ubezpieczeń, a część przeznaczasz na prace biurowe min. przygotowywanie polis, wprowadzanie danych do systemu,

  • obsługujesz klientów, którzy wyrazili chęć kontaktu,

  • posługujesz się nowoczesnymi narzędziami,

  • tworzysz kalkulacje ofert,

  • realizujesz cele sprzedażowe,

  • dobierasz dla klientów oferty dopasowane do ich potrzeb, spośród szerokiego wachlarza towarzystw i produktów.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),

  • masz dobrą dykcję i miły głos,

  • potrafisz pracować z danymi,

  • szybko przyswajasz wiedzę,

  • motywują Cię cele sprzedażowe.

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym biurowcu w Toruniu a po 3 miesięcznym wdrożeniu możliwość pracy zdalnej,

  • umowę o pracę, B2B lub umowę zlecenie na ¾ lub pełen etat,

  • wynagrodzenie podstawowe oraz comiesięczne premie od uzyskanych wyników sprzedażowych,

  • nowe umiejętności i doświadczenie,

  • szeroką wiedzę specjalistyczną,

  • możliwość poznania wielu ciekawych ludzi,

  • pracę w gronie doświadczonych profesjonalistów w atmosferze wzajemnej współpracy,

  • kafeteria benefitów – to Ty decydujesz co wybierasz z setek możliwości i dopasowujesz je do siebie np.: kino, podróże, SPA, kręgle, koncerty i/lub parki rozrywki.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • kafeteria benefitów

CUK Ubezpieczenia, wiodący w Polsce dystrybutor ubezpieczeń oferujący produkty ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Firma funkcjonuje od 20 lat będąc technologicznym i jakościowym liderem branży. Multiagencja działa poprzez różne kanały dotarcia do Klienta i prowadzi sprzedaż poprzez sieć 340 Placówek własnych i franczyzowych, 450 punktów partnerskich, własne Contact Center oraz kanały online. Misją firmy jest kreowanie przyjaznego dla Klienta świata ubezpieczeń. Potwierdzeniem tego są nagrody, które otrzymaliśmy, m.in.: Multiagencja 2020r., Godło Firma Przyjazna Klientowi, Godło Najwyższa Jakość Quality International oraz Godło Jakość Roku w kategorii Usługa Roku. W naszej firmie najważniejsi są ludzie, którzy z nami pracują i wartości, jakie wnoszą. W codziennej pracy stawiamy na bezpośrednią komunikację, przyjacielskie relacje, poszukiwanie skutecznych rozwiązań oraz nabywanie nowych umiejętności.

Przewiń do profilu firmy