Oferta pracy

Uczestnik SKATway-a

SKAT Transport Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Nauka zawodu spedytora międzynarodowego

  • Organizacja przewozu towarów w całej Europie

  • Codzienny kontakt z językiem obcym

  • 3 miesiące szkolenia z wynagrodzeniem (umowa o pracę)

  • Start kariery w firmie SKAT Transport

  • Więcej informacji -> https://skat.com.pl/kariera/

Nasze wymagania

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim i/ lub języku niemieckim i/lub języku francuskim

  • Status studenta lub absolwenta studiów z obszaru logistyki, transportu, handlu zagranicznego

  • Gotowość podjęcia pracy na pełen etat- warunek konieczny

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne

  • Chęć i motywacja do nauki

  • Zaangażowanie i wytrwałość

To oferujemy

  • Pracę w dziale spedycji międzynarodowej

  • Udział w autorskim projekcie przygotowującym do pracy w zawodzie spedytora międzynarodowego

  • Umowę o pracę od 1-ego dnia szkolenia

  • Wsparcie wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet sportowy, owocowe dni

  • Konkursy wewnątrzfirmowe, wyjazdy integracyjne, premie świąteczne

  • Nieformalną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

SKAT Transport Sp. z o.o. Sp.k.

SKAT od 30 lat dostarcza nowoczesne, zorientowane na klienta, rozwiązania branży TSL. Obszar działalności: transport i spedycja międzynarodowa, przeprawy promowe, transport i spedycja w ruchu krajowym. Centrala firmy mieści się w Gdańsku, firma posiada również cztery oddziały w Polsce, łącznie zatrudnia 250 pracowników.

Przewiń do profilu firmy