Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

UI Designer

THE STORYO firmie

umowa o pracę
7 50010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Material Design

  • Figma

  • Adobe apps

O projekcie

The Story to jedyna w Polsce firma nagrodzona iF Design Award za UX i Service Design.

Obecnie szukamy User Interface Designera, który podziela naszą pasję do tworzenia nietuzinkowych projektów. Nasz cykl produkcyjny zaczyna się od pozyskiwania wymagań i analizy potrzeb użytkowników. Od UI Designera oczekujemy, że wspólnie z UX Designerem zamieni wymagania użytkowników w angażujący interfejs graficzny zgodny z Material Design.

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie koncepcji wizualnych produktów cyfrowych

  • projektowanie Design Systemów

  • projektowanie Makiet UI zgodnie w wymaganiami

  • projektowanie interakcji

  • tworzenia prototypów

  • współpraca z interesariuszami biznesowymi i projektowymi

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu interfejsów produktów cyfrowych

  • doświadczenie w tworzeniu komponentów interfejsów i ich bibliotek

  • znajomości Figmy

  • znajomośći Material Design na poziomie Advance

  • znajomości j. angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane

  • doświadczenie w brandingu / identyfikacjach wizualnych

  • doświadczenie w ilustracji

  • doświadczenie w after effect

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na produkt
  • scrum
  • waterfall

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • umowa B2B lub UoP

  • praca zdalna

  • swobodna atmosfera

  • szkolenia i konferencje

  • wymiana wiedzy

  • biblioteka

  • 80 godzin rocznie na rozwój Twoich umiejętności

  • elastyczne godziny pracy

THE STORY

Jesteśmy The Story. Jedyna w Polsce agencja UX + software house z nagrodą IF Design Award za Service Design i UX. Projektujemy interfejsy, tworzymy nagradzane strony www, a także cloud-based systemy dedykowane za pomocą product design i UX design od 2009 roku.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza poniżej.

Zatrudnimy UI Designera, który chce rozwijać się w kierunku Product Designera.