UI Designer

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-12-06
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2019-01-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Currency One to czołowa spółka na rynku wymiany walut i transferów pieniężnych w Polsce, ciesząca się zaufaniem ponad pół miliona klientów. Powstała w wyniku połączenia pierwszej społecznościowej platformy wymiany walut – walutomat.pl oraz pierwszego e-kantoru – internetowykantor.pl. Oba serwisy umożliwiają szybką i bezpieczną wymianę walut oraz transfer pieniędzy za granicę. Od 2017 roku spółka działa w jednej grupie wspólnie z Przelewy24.

    W Currency One przetwarzamy tysiące operacji na minutę i realizujemy transakcje za setki milionów złotych miesięcznie. Budujemy nasze systemy tak, aby działały bez przerwy, były niezawodne i bezpieczne.

    Dużą wagę przywiązujemy do relacji między współpracownikami. Pozytywne nastawienie i przyjazne relacje są kluczem do naszych sukcesów. Według raportu firmy AntalCurrency One zajęło drugie miejsce spośród najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce w kategorii Internet, Nowe Media i E-commerce.
    UI Designer

    Twoje przyszłe zadania to:

    • dbanie o wygląd i estetykę stron Walutomat.pl oraz Internetowykantor.pl oraz ich aplikacji mobilnych,
    • kompleksowe opracowanie materiałów graficznych (ulotki, plakaty, banery, mailingi, video ads, landing pages itd.),
    • współtworzenie identyfikacji wizualnej marek Currency One, Walutomat.pl i Internetowykantor.pl,
    • aktywne uczestniczenie w planowaniu koncepcji wizualnych,
    • tworzenie ilustracji i animacji,
    • tworzenie animowanych filmów promocyjnych (motion design).
    Wymagania
    • portfolio z przynajmniej kilkoma realizacjami lub ilustracjami,
    • znajomość oprogramowania z pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustrator, InDesign, Adobe XD, After Effects),
    • podstawowa znajomość HTML/CSS,
    • praktyczna znajomość innych narzędzi do projektowania (Sketch), Principle (animacja),
    • znajomość wzorców projektów (np. Material Design, Apple Human Interface Guidelines),
    • kreatywność, dbałość o szczegóły,
    • dobra znajomość trendów i specyfiki medium internetowego,
    • komunikatywność i otwartość na nowe doświadczenia zawodowe,
    • umiejętność priorytetyzowania zadań w zgodzie z celami zespołu i firmy,
    • gotowość do pracy w naszym biurze w Poznaniu (ewentualna relokacja we własnym zakresie).

    Mile widziane:

    • umiejętność samodzielnego tworzenia HTML/CSS/JS,
    • szybkość i sprawność działania,
    • tworzenie fotografii i filmów oraz ich dalsza cyfrowa obróbka (znajomość technik obróbki formatów RAW),
    • umiejętność samodzielnego tworzenia rysunków i ilustracji korzystając z tabletu graficznego,
    • doświadczenie z dziedziny “printed media”,
    • głowa pełna pomysłów,
    • znajomość zasad skutecznej komunikacji marketingowej.

    Co oferujemy:

    • okazję współpracy z jednym z największych serwisów wymiany walut i transferów międzynarodowych online w Polsce,
    • możliwość rozwoju w kierunku UX designu,
    • możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach w ramach budżetu edukacyjnego,
    • możliwość pracy przy użyciu najnowszych technologii i narzędzi,
    • dofinansowanie aktywności sportowej np. biegów czy karty Multisport,
    • prywatną opiekę medyczną Lux Med,
    • zajęcia z języka angielskiego,
    • świetną atmosferę w pracy (po biurze jeździmy na hulajnogach, razem gramy w gry planszowe, mamy zespół muzyczny, lubimy wspólne wyjścia...),
    • relaksujące masaże co drugi piątek, świeże owoce w tygodniu, wspólne wyjazdy i spotkania integracyjne,
    • komfortowe biuro w centrum miasta z niesamowitym widokiem na Katedrę i Wartę.

    Prześlij CV wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym za pomocą przycisku Aplikuj.
    Administratorem przetwarzanych danych osobowych jest Currency One SA, ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.
    bottom