Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1318 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

UI/UX Designer

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo- i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie.

    Miejsce pracy: Łódź
    Region: łódzkie

    Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko UI/UX Designera.

    Lokalizacja: Łódź lub Warszawa
    Stawka: do 6300 PLN netto
    Forma współpracy: 12-miesięczny kontrakt B2B

    Zadania:

    • projektowanie przejrzystych i funkcjonalnych interface'ów użytkownika,
    • projektowanie ikon i innych graficznych elementów,
    • projektowanie hierarchii informacji, systemu nawigacji oraz interakcji z użytkownikiem,
    • dbanie o spójny GUI produktów,
    • wsparcie i współpraca z developerami oraz menedżerami produktów.

    Wymagania:

    • wiedza w zakresie projektowania UX/UI,
    • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS, Bootstrap oraz ich ograniczeń w stosunku do starszych przeglądarek,
    • umiejętność tworzenia responsywnych szablonów html/css,
    • bardzo dobra znajomość języka JavaScript oraz jego frameworków,
    • biegłość w obróbce grafiki,
    • zmysł graficzny i wyczucie estetyczne
    • znajomość architektury aplikacji webowych
    • biegła znajomość języka angielskiego (min. B2).

    Oferujemy:

    • zarobki do 6300 PLN netto
    • przyjazną atmosferę pracy
    • pakiet prywatnej opieki zdrowotnej
    • klarowną ścieżkę rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ____________ z siedzibą w ___________________."

    Znajdź nas na GoldenLineZnajdź nas na Linkedin