Oferta pracy

UI/UX Designer

Skubacz.pl Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Restaumatic.com to innowacyjny systemem zamawiania jedzenia online dla restauracji.

Nasze rozwiązania to m.in. strony WWW dla restauracji, Aktywne Menu (sam system jako wtyczka do istniejącej strony), aplikacja mobilna do zamawiania oraz aplikacja ROS (System Operacyjny Restauracji). Restauratorzy mówią, że nasze rozwiązanie nie ma sobie równych w Europie!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy doświadczonej i zaangażowanej w pracę osoby na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie nowych rozwiązań, tworzenie makiet, poprawa obecnych rozwiązań.
  • Ścisła współpraca z zespołem produktowym i developerskim.
  • Rozwój autorskiej aplikacji mobilnej i webowej ROS (System Operacyjny Restauracji).
  • Projektowanie oraz utrzymanie design systemu i style guide.
  • Tworzenie nowych szablonów stron restauracji oraz rozwój istniejących.
  • Dbałość o spójność projektowanych rozwiązań, rekomendowanie zmian w istniejących rozwiązaniach.
  • Projektowanie i optymalizacja interakcji i ścieżek użytkowników.
  • Śledzenie trendów w obszarze UI i UX.
  • Przeprowadzanie analizy użyteczności stron i aplikacji w celu wskazania elementów wymagających poprawy.

Wymagane:

  • Praktyczna znajomość narzędzi do projektowania: Adobe Photoshop oraz Adobe XD, Sketch lub Figma.
  • Znajomość trendów oraz chęć ciągłego rozwoju w obszarach UI i UX.
  • Umiejętność uzasadnienia decyzji projektowych w kontekście UX (podejmowanie decyzji projektowych w oparciu o dane i wyniki badań własnych lub dostęp do danych z zewnątrz).
  • Dociekliwość, proaktywność i zdolność analitycznego myślenia.
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie komercyjne na podobnym stanowisku poparte portfolio.

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość HTML i CSS.
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów użyteczności (testów/badań użytkowników).
  • Doświadczenie w zakresie heatmap, testów A/B, Google Optimize, Google Analytics lub innych narzędzi analitycznych.
  • Doświadczenie w branży e-commerce.
  • Umiejętność tworzenia interaktywnych makiet.
  • Poczucie humoru  :-)

Proponujemy:

  • Pracę zdalną (lub stacjonarnie w biurze w Zabrzu)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego oraz finansowego.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.  Możliwość pracy z ludźmi sukcesu z branży Internetu. Naszymi wspólnikami są twórcy takich serwisów jak docplanner.com, ZnanyLekarz.pl, brainly.com Zadane.pl, GoldenLine.pl, Niania.pl czy Elpassion.com, Unamo.com itd.
  • Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole.
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz przestrzeń do realizacji swoich pomysłów.
  • Pracę przy rozwiązaniach, z których na co dzień korzystają tysiące użytkowników.
  • Narzędzia pracy.
  • CV oraz portfolio prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy