Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

UI / UX Graphic Designer

LAZAR VISION FUND sp. z o.o.O firmie

2 00010 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

W związku z globalnym rozwojem UseCrypt, poszukujemy UI/UX Graphic Designera. Wybierając nas dołączysz do firmy, która odnosi sukcesy na rynku międzynarodowym. Dzięki szerokiemu portfolio oferujemy nasze produkty i usługi na szeroką skalę. U nas pogłębisz swoje doświadczenie i rozwiniesz swoje umiejętności! Dołącz do naszego zespołu i osiągaj sukcesy w zawodowym życiu.

UI / UX Designer

Warsaw

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie nowych rozwiązań i koncepcji graficznej w zakresie aplikacji mobilnych i serwisów www
  • Opracowywanie makiety oraz prototypów rozwiązań i procesów w aplikacjach mobilnych
  • Kreowanie i wdrażanie rozwiązań UI i UX
  • Kreatywna praca nad rozwojem najlepszej aplikacji
  • Współpraca z grafikami oraz developerami w trakcie tworzenia procesów i rozwiązań (w zakresie UI i UX), a także z innymi działami (IT, Marketing, Dział Bezpieczeństwa, Produkty).
  • Współpraca w tworzeniu nowych kampanii marketingowych od strony graficznej
  • Ścisła współpraca z działem IT przy wdrażaniu rozwiązań
  • Testowanie wprowadzonych zmian oraz wprowadzanie uprawnień
  • Dbanie o spójność wizualną oraz stosowanie rozwiązań zgodnych ze standardami, trendami oraz wcześniej wypracowanymi rozwiązaniami
  • Znajomość technik warsztatowych i umiejętność ich wykorzystywania w trakcie procesu 4D

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w projektowaniu interfejsów poparte złożonymi projektami
  • Umiejętność projektowania produktów i serwisów zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • Zdolność komunikowania się i współpracy z zespołem badawczym, analitycznym i developerskim
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z Figma, Scetch, XD
  • Umiejętność pracy z Ps, Ai, Pr
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Praca stacjonarna w biurze w Warszawie

Oferujemy:

  • Atrakcyjną pracę w stabilnej firmie
  • Przyjazną i twórczą pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szybkich sukcesów zawodowych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań, możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Narzędzia niezbędne do pracy

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne