Oferta pracy

UI/UX Product Designer

Eventory Polska Sp. z o.o.

7 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UX

  • UI

O projekcie

W naszej codziennej pracy z produktem wdrożyliśmy metodykę ‘Shape up’ (opracowaną przez Basecamp), która pozwala nam projektować i wdrażać funkcjonalności w sposób zwinny czyli w szybkim tempie i przy zminimalizowanym ryzyku ugrzęźnięcia w jakimkolwiek projekcie na zbyt długo. Metodyka ta zakłada pracę w małych, samodzielnych zespołach, w kilkutygodniowych cyklach i opiera się o koncept ‘sztywny czas, elastyczny zakres’, a jej ważną częścią jest priorytetyzacja problemów czyli proces ‘shapingu’ projektów (kształtowania, nadawania im ram) zanim trafiają one do realizacji.

Brzmi ciekawie?

Jeśli tak, to właśnie poszukujemy do naszego zespołu osoby, która będzie chciała zacząć swoją przygodę z Shape up! Gotową na elastyczne dopasowywanie się do potrzeb i wcielanie się w rolę Shapera oraz w rolę designera w zespole budującym.

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie problemów klientów i użytkowników, we współpracy z zespołem biznesowym i Customer Service.

  • Przygotowywanie propozycji rozwiązań i prototypów w celu konceptualizacji projektów w oparciu o zasady metodyki Shape up, z zachowaniem zasad projektowania UX/UI.

  • Współpraca z developerami podczas konsultacji i pracy w zespołach budujących.

  • Projektowanie interfejsu użytkownika w zgodzie z zasadami projektowania UX/UI opierając się na podstawach Design Systemu.

  • Testowanie rozwijanych i istniejących rozwiązań i identyfikowanie problemów.

  • Tworzenie dokumentacji rozwijanych funkcjonalności.

  • Kontrybucja do istniejącego Design Systemu i rozwijanie go.

  • Prezentowanie rozwiązań zespołom wewnętrznym.

  • Zarządzanie swoją pracą, czasem i projektami zgodnie ze standardami firmy.

  • Wsparcie dla mniej doświadczonych designerów i wsparcie w ulepszaniu wewnętrznych procesów.

  • A po okresie wdrożeniowym również współudział w planowaniu Roadmapy produktu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku UX/UI Designera / Product Designera lub w podobnej roli (minimum 4 lata) (mile widziane doświadczenie w pracy przy systemach i narzędziach biznesowych)

  • Portfolio, zawierające prezentację kompleksowych rozwiązań w zakresie projektowania produktów B2B/B2C, potwierdzającego umiejętność budowania interfejsów w oparciu o cele biznesowe

  • Doskonałe umiejętności analityczne i krytycznego myślenia, niezbędne do pełnego zrozumienia potrzeb klientów i zależności pomiędzy różnymi produktami i częściami systemu.

  • Doświadczenie w bliskiej współpracy z developerami i testerami, umiejętność wspólnego wypracowywania rozwiązań skomplikowanych problemów i poczucie odpowiedzialności za wdrażane rozwiązania.

  • Dobre zrozumienie całej ścieżki procesu developmentu produktu od identyfikacji problemu, przez proces UX, wdrożenie, testy, aż do publikacji na produkcji.

  • Znajomość wzorców projektowych na różne platformy (web, mobile, iOS, Android).

  • Proaktywna postawa w udoskonalaniu procesów w zespole produktowym.

  • Doskonałe ‘oko’ do detali, dbałość o szczegóły podczas projektowania i realizacji projektów.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole.

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne w zarządzaniu procesem i projektem.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość narzędzi produktowych (my używamy Sketcha, Miro, Zeplina i Trello)

To oferujemy

  • Realny wpływ na kształt i kierunek rozwoju produktu, podejście partnerskie.

  • Pracę w zgranym, młodym zespole, w pozytywnej atmosferze :)

  • Szansę na zdobycie doświadczenia w pracy w metodyce 'Shape up'

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Elastyczną formę pracy (praca z biura, hybrydowo lub w pełni zdalnie).

  • Kartę Multisport, opcja uczestnictwa w eventach branżowych, dostęp do ksążek, kurdów i szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • świętowanie urodzin

W Eventory wierzymy, że wydarzenia są skutecznym narzędziem do osiągania celów biznesowych firm i organizacji. Stworzyliśmy więc kompleksową platformę do zarządzania wydarzeniami tradycyjnymi, online i hybrydowymi oraz pełny ekosystem narzędzi, które pomagają w realizacji efektywnych eventów.

Przewiń do profilu firmy