Oferta pracy

Underwriter ds. Obsługi Ryzyk Korporacyjnych

Compensa MajątekO firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert i serwis polis korporacyjnych

  • Pozyskiwanie do współpracy Brokerów

  • Wsparcie merytoryczne oraz serwis sieci agencyjnej w zakresie ryzyk korporacyjnych

  • Realizacja biznesplanu

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie obsługi ubezpieczeń majątkowych i OC (potwierdzone)

  • Rozeznanie i kontakty w środowisku brokerskim

  • Wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze lub studia podyplomowe z zakresu ubezpieczeń)

  • Komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Samodzielne i zadaniowe stanowisko pracy w ramach zespołu obsługi brokerów

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia odpowiadające posiadanym umiejętnościom

  • Interesująca, pełna wyzwań praca z perspektywami rozwoju w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce

  • Teren działania: województwo Śląskie i Łódzki – miejsce pracy: Oddział Częstochowa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Compensa Majątek

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Częstochowa oraz powiaty: radomszczański i pajęczański