Underwriter ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2019
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 09.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie do pracy w Przedstawicielstwie Korporacyjnym we Wrocławiu
    poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław
    Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia majątkowe oferowane są pod 5 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl, You Can Drive oraz YU!

    Grupie zaufały 2,73 miliony klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. W 2017 roku pomogliśmy w ponad 700 tysiącach szkód. Głównym akcjonariuszem Spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

    Główne zadania na stanowisku:

    • analiza ryzyka ubezpieczeniowego na podstawie informacji uzyskanych od pośredników i klientów
    • tworzenie i negocjowanie ofert w zakresie ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych dla klientów segmentu korporacyjnego
    • realizacja planów sprzedaży i marży technicznej
    • utrzymywanie skutecznych relacji biznesowych z pośrednikami

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • dobrej znajomości produktów ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych
    • wyższego wykształcenia
    • analitycznego podejścia do wykonywanych zadań
    • silnej motywacji do realizacji wytyczonych celów
    • dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz postawy prosprzedażowej
    • chęci rozwoju oraz gotowości do pogłębiania swojej wiedzy

    Oferujemy:

    • zatrudnienie stałe w oparciu o umowę o pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku biznesowym
    • innowacyjne środowisko pracy
    • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
    • elastyczny czas pracy, opieka medyczna
    Zainteresowanych Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu w poniższy przycisk „aplikuj”.