Oferta pracy

Underwriter / Główny Specjalista

Generali

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert dla klientów korporacyjnych w linii ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej

  • Obsługa istniejącego portfela klientów i jego sukcesywne rozwijanie

  • Dbałość o rentowność portfela ubezpieczeń OC

  • Rozwój relacji biznesowych z pośrednikami na terenie województwa śląskiego

  • Bieżąca współpraca z zespołem specjalistów OC w Centrali

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników Generali Polska oraz dla partnerów biznesowych z obszaru ubezpieczeń OC

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze underwritingu korporacyjnych ubezpieczeń OC

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomiczne, prawnicze, techniczne

  • Rozwinięte umiejętności analityczne, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu

  • Komunikatywność oraz nastawienie na współpracę z zespołem

  • Uczciwość

  • Niekaralność zgodnie z przepisami ustawy o dystrybucji ubezpieczeń

To oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość podnoszenia kompetencji poprzez pracę w zespole doświadczonych fachowców (z Polski i z zagranicy)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi