Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Underwriter w Dziale Ubezpieczeń na Życie

SALTUS TU na Życie SAO firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza oraz szacowanie ryzyka oraz kondycji finansowo-ekonomicznej klientów,

  • udzielanie gwarancji ubezpieczeniowych zgodnie z procedurami,

  • przygotowywanie ofert oraz współtworzenie programów ubezpieczeniowych,

  • współpraca i budowanie relacji z pośrednikami ubezpieczeniowymi,

  • negocjowanie szczególnych warunków umów ubezpieczenia,

  • współpraca z innymi działami przy zadaniach sprzedażowych,

  • cykliczna analiza całego portfela oraz poszczególnych klientów,

  • zabezpieczenie firmy przed zagrożeniami, które mogą wynikać z niedoszacowania ryzyka,

  • uszeregowanie klientów i przydzielenie ich do określonej klasy ryzyka.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Underwritera w ubezpieczeniach na życie,

  • znajomość rynku ubezpieczeń na życie,

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • otwartość w poszukiwaniu rozwiązań,

  • komunikatywność i umiejętność argumentowania swojego stanowiska oraz formułowania rekomendacji,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • ciągłe doskonalenie się,

  • wykształcenie wyższe,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • otwartość na ewentualną relokację do Sopotu.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • dobrą lokalizację biura, w centrum Sopotu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • ubezpieczenie zdrowotne