Unilever Internship Programme: Program Stażowy GO TO MARKET & EMPLOYER BRANDING

Unilever Polska Sp. z o.o.

4 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Unilever Internship Programme to 6-miesięczny lub roczny staż, który daje wyjątkową okazję poznania specyfiki pracy w dynamicznej branży FMCG, szansę nabycia cennego doświadczenia, sprawdzenia własnych kompetencji oraz poznania smaku odpowiedzialności za powierzony projekt. W trakcie trwania stażu, uczestnicy zdobywają doświadczenie, pracując u boku prawdziwych ekspertów.

UNILEVER INTERNSHIP PROGRAMME: PROGRAM STAŻOWY (GO TO MARKET & EMPLOYER BRANDING)

Nasze wymagania

Jeśli:

• chcesz przekonać się jak naprawdę wygląda praca dla jednego z liderów branży FMCG,

• posiadasz status studenta,

• Twoja dyspozycyjność to 40h/tyg, uwzględniając elastyczny grafik i pracę hybrydową,

• szukasz ambitnych wyzwań i szybko się uczysz,

• interesuje Cię branża FMCG,

• znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (co zweryfikujemy w trakcie rekrutacji),

…aplikuj i weź udział w Unilever Internship Programme 2022!

To oferujemy

  • 6-miesięczny (1 września 2022 - 28 lutego 2023) lub roczny staż dający możliwość realizacji ambitnego projektu dedykowanego specjalnie dla Ciebie w trzech obszarach: w dziale Marketingu, Employer Brandingu lub Customer&Channel Development

  • umowę zlecenie,

  • 10 dni płatnego urlopu, (20 dni w przypadku roku),

  • elastyczne godziny pracy (możliwość łączenia studiów dziennych z pracą)

  • wynagrodzenie w wysokości ok. 4000 zł brutto/m-c,

  • służbowy laptop i telefon,

  • kartę Mulitisport,

  • atrakcyjne zniżki w sklepiku Unilever.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Proces rekrutacji

  • I etap: Aplikuj, wypełniając formularz i załączając swoje CV. W formularzu zaznacz, do którego działu chcesz dołączyć. Aplikacje zbieramy tylko 2 tygodnie!

  • II etap: Grywalizacja! Przejdź przez testy psychometryczne w postaci kilku prostych gier.

  • III etap: Wybrane osoby otrzymają zaproszenie do nagrania kilkuminutowego wideo, z odpowiedziami na 3 pytania w języku angielskim.

  • IV etap: Wybrane osoby zostaną zaproszone na spotkanie rekrutacyjne.

  • V etap: Oczekiwanie na decyzję.

Unilever is an organisation committed to equity, inclusion and diversity to drive our business results and create a better future, every day, for our diverse employees, global consumers, partners, and communities. We believe a diverse workforce allows us to match our growth ambitions and drive inclusion across the business. At Unilever we are interested in every individual bringing their ‘Whole Self’ to work and this includes you! Thus if you require any support or access requirements, we encourage you to advise us at the time of your application so that we can support you through your recruitment journey.

Przewiń do profilu firmy