Oferta pracy

Unreal Developer

THE KNIGHTS OF UNITY SP. Z O.O.

8 00015 000 netto (+ VAT) / mies.

plac Strzelecki 25

Śródmieście

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • Git

O projekcie

Dołącz do nas i stań się wzorem do naśladowania dla innych!

Aktualnie poszukujemy Unreal Developerów na poziomie Mid/ Senior do naszego pierwszego projektu, MOBA w formie pierwszoosobowej strzelanki. Platforma docelowa to PC.

Twój zakres obowiązków

  • Wyzwania w projekcie są zależne od Twojego poziomu doświadczenia, dla Mid developera będzie to:

  • Projektowanie, prototypowanie i rozwijanie mechanik gameplayu w Blueprintach i C++

  • Debugowanie i optymalizacja kodu

  • Współpraca z zespołem anglojęzycznym

  • Reviewing Code

  • Mentoring Samurajów z mniejszym doświadczeniem

  • Dla seniorów dodatkowym wyzwaniem będzie:

  • Tworzenie architektury kodu

  • Priorytetyzowanie i podział zadań dla pozostałych członków zespołu

  • Rozwijanie wewnętrznego CI/CD

  • Przejmowanie odpowiedzialności za realizację milestone’a

  • Analiza gameplayu pod kątem jego przydatności i ryzyka

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną rozmowę

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w pracy z wykorzystaniem Unreal Engine 4 lub 5

  • Doświadczenie w tworzeniu gier multiplayer

  • Programowanie gameplayu w Blueprintach

  • Programowanie gameplayu w C++

  • Debugowanie oraz optymalizacja kodu

  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (Git, Perforce lub Plastic)

  • Biegłość w pracy z IDE (Visual Studio lub Visual Code lub Rider for Unreal Engine

Podział czasu pracy
75%

development

10%

bug fixing

5%

tworzenie dokumentacji

10%

rozwój własnych umiejętności

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • 8000-12.000 PLN dla Mid Developera

  • 12000-15.000 PLN dla Senior Developera

  • Forma współpracy B2B

  • Możliwość pracy 100% zdalnie lub z biura

  • Elastyczne godziny pracy (core-hours 10:00-15:00)

  • Unikatowy system zdobywania doświadczenia i poziomów przekładający się na wyższą pensję

  • Kartę Multisport oraz Ubezpieczenie Medyczne

  • Wysoką autonomię pracy i atmosferę skoncentrowaną na pozytywnych relacjach wewnątrz firmy

  • Firmowy sprzęt lub dofinansowanie prywatnego stanowiska pracy

  • Brak crunchy i troskę o work-life balance

  • Lekcje języka angielskiego

  • 12 integracji w roku

  • Barek owsiankowy w biurze oraz lodówki pełne napojów

  • Luźną startupową atmosferę opartą na kodeksie wojowników

  • Bezpieczne i stabilne środowisko pracy ponieważ jesteśmy wspierani przez dużą doświadczoną firmę

  • Dozgonny szacunek i honor Samuraja!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

krótka rozmowa telefoniczna

2

zadanie techniczne do rozwiązania (Unreal Engine)

3

rozmowa z Tech Liderem

Wierzymy w to, że mistrzostwo jest efektem ciężkiej pracy, dlatego wspieramy ideę GameDevowego kenjutsu.

Oto 7 elementów drogi prawdziwego wojownika:

GI義 – prawość - Bez skrupułów rozprawiamy się z wszelkimi bugami

YUUKI勇気 – odwaga - Trudne zadania traktujemy jak wyzwanie

JIN仁 – miłość - Droga przez kod może być surowa, jednak my dostrzegamy piękno w tym co tworzymy

REI礼 – szacunek - Jesteśmy zespołem i dlatego szanujemy siebie nawzajem

MAKOTO誠 – prawdomówność - Jesteśmy transparentni względem naszych klientów

MEIYO 名誉 – honor - Bierzemy odpowiedzialność za nasz kod i zawsze staramy się go ulepszyć

CHUUGI 忠義 – lojalność - Tworzymy zgrany zespół, ściśle współpracujący ze sobą

Jeśli nasz kodeks wpisuje się w Twój system wartości i chcesz razem z nami tworzyć Samurais od podstaw- koniecznie prześlij do nas swoje CV!

Informujemy, że administratorem danych

The Knights of Unity z wielką dumą przedstawia Samurais - klan wyspecjalizowanych w tworzeniu gier na silniku Unreal Engine 4 wojowników!

Naszą misją jest profesjonalne wsparcie przy produkcji gier, a najważniejszą wartością, jaką zawsze stawiają na pierwszym miejscu jest honor, dlatego wszyscy Samuraje dbają o siebie nawzajem. Odwaga jest następną ważną wartością, którą w życiu i pracy kierują się japońscy wojownicy, dlatego w tym zespole nie boimy się żadnych wyzwań!

Przewiń do profilu firmy