Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fabryka Przestrzeni z siedzibą na ul. Śląskiej 53b, 81-304 Gdynia (Pracodawca - administrator danych) zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Urbanista - asystent projektanta

"FABRYKA PRZESTRZENI" ANNA ŁĄCZKOWSKA-SOKOŁOWSKA, FILIP SOKOŁOWSKI S.C.

  • Śląska 53, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 13 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Śląska 53

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie zadań zleconych przez projektanta z zakresu sporządzania projektów aktów prawa miejscowego (MPZP, Studium), decyzji o warunkach zabudowy, koncepcji zagospodarowania przestrzennego, analiz przestrzennych,

  • współpraca z projektantem przy prowadzeniu procedur sporządzania projektów MPZP, Studium,

  • udział w spotkaniach roboczych, posiedzeniach GKUA, dyskusjach publicznych, prezentacjach projektów, wizjach terenowych

  • współpraca z innymi członkami zespołu a także z podwykonawcami,

Nasze wymagania

  • ukończone studia lub student 5 roku - preferowane kierunki: architektura, urbanistyka, gospodarka przestrzenna, budownictwo, geodezja, geografia. W przypadku studentów 5 roku wymagana min. dyspozycyjność - 3 dni w tygodniu,

  • otwartość na wiedzę i zdobywanie doświadczenia,

  • cierpliwość, skrupulatność, umiejętność pracy w zespole,

  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,

  • minimum podstawowa znajomość przepisów prawa m.in. z zakresu planowania przestrzennego, prawa budowlanego, ochrony środowiska,

  • samodzielna obsługa programów QGIS i AutoCad,

  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracowni urbanistycznej lub administracji,

  • mile widziane osoby z doświadczeniem w przygotowywaniu decyzji o warunkach zabudowy,

  • mile widziane osoby z umiejętnościami obsługi programów graficznych typu Adobe Photoshop, Adobe Illustrator czy SketchUp,

  • mile widziane osoby z doświadczeniem w prezentacjach publicznych

  • prawo jazdy (częste wyjazdy w teren),

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Premie

  • Szkolenia

  • Udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach

  • Możliwość szybkiego zdobycia doświadczenia

  • Przyjazną atmosferę

  • Komfortowe warunki pracy

O nas

Fabryka Przestrzeni to pracownia projektowa założona w 2010 roku przez urbanistkę Annę Łączkowską – Sokołowską. Dzisiaj Fabryka Przestrzeni to Zespół doświadczonych projektantów, ale przede wszystkim fajnych ludzi, których łączy pasja oraz profesjonalne i pełne zaangażowania podejście do planowania przestrzennego. Każdego dnia dzielimy się wiedzą i czerpiemy ją od innych – to sprawia, że warto być Zespołem. Jeżeli czegoś nie wiemy, wspieramy się osobami, które wiedzą to najlepiej, dlatego wszędzie tam gdzie to potrzebne zapraszamy do współpracy specjalistów z innych branży. Wszystko po to, by dostarczyć najlepszy produkt, wskazać optymalne rozwiązanie. To idea naszej działalności. Poza jakością stawiamy na terminowość, bo ona jest wyrazem szacunku do klienta. Dbamy też o dobry kontakt. Być może właśnie dlatego udaje nam się budować długotrwałe relacje biznesowe. Zawsze chcemy być na bieżąco, dlatego regularnie poszerzamy naszą wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach.