User Marketing Manager/ Trade Marketing Manager Power Tools Home and Garden

Robert Bosch Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Jutrzenki 105

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i adaptacja centralnych działań komunikacyjnych na rynku polskim

  • Odpowiedzialność za lokalne działania w mediach społecznościowych, bezpośrednią komunikację z Użytkownikiem oraz działania PR

  • Adaptacja i wdrażanie contentu produktowego: online, na stronie internetowej Bosch oraz u partnerów handlowych

  • Ścisła współpraca z agencjami, lokalnym i centralnym zespołem, wsparcie zespołu sprzedaży i marketingu

  • Opracowywanie, koordynowanie, rozliczanie i analiza realizowanych działań trade serwisowych u partnerów handlowych (widoczność marki, promocja, asortyment i POS)

  • Budowanie wizerunku produktu poprzez odpowiedni dobór narzędzi, poszukiwanie i rozwój skutecznych metod wsparcia sprzedaży-online oraz offline

  • Odpowiedzialność za dedykowany budżet we współpracy z lokalnym zespołem sprzedaży i marketingu

  • Rozwój i koordynacja działań w kanale e-commerce zmierzających do osiągnięcia celów sprzedażowych i dystrybucyjnych,

  • Monitoring rynku pod kątem zachowania klientów, aktywności konkurencji, mechanizmów promocyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum 3-5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność za powierzone projekty

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę

  • Praca wśród ekspertów – Twoim przełożonym będzie osoba z wieloletnim doświadczeniem

  • Praca w dynamicznym środowisku dla innowacyjnej firmy

  • Szeroka oferta szkoleń, konferencji i webinarów

  • Prywatna opieka medyczna, Multisport, dofinansowanie do posiłków, kursy językowe

  • Benefity dla rodzin (półkolonie dla dzieci, elastyczny czas pracy z home office)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • Massage services at the office

  • Lawyer consultation

  • Summer and winter activities for children

Etapy rekrutacji
1

Phone interview with a recruiter

2

Meeting with a direct manager

3

Meeting with a higher level manager

W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

Przewiń do profilu firmy