Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ustawiacz maszyn

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WIRTWHEIN to nowoczesne przedsiębiorstwo z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz budowy form wtryskowych. Aktualnie grupa przedsiębiorstw Wirthwein zatrudnia w 19 zakładach w Europie, Azji i USA ok. 3.000 pracowników. Do grona odbiorców należą firmy z branży motoryzacyjnej, kolejowej, branży elektro i AGD oraz techniki medycznej.

    Do naszego łódzkiego oddziału poszukujemy obecnie osoby do pracy na stanowisku

    Miejsce pracy: Łódź

    Zadania:

    • ustawianie parametrów wtrysku i przygotowanie wtryskarek do pracy
    • montaż i demontaż form wtryskowych, dbanie o właściwy stan narzędzi
    • uruchamianie produkcji po przezbrojeniach
    • nadzór nad bieżącą pracą wtryskarek (kontrola parametrów, kontrola procesu)
    • sporządzanie niezbędnej dokumentacji

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość zagadnień związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • wykształcenie min. średnie techniczne
    • zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność
    • dodatkowym atutem będą uprawnienia do obsługi suwnic

    Oferujemy:

    • umowę o pracę z perspektywą dłuższej współpracy
    • pracę w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy
    • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i wypełnienie formularza za pomocą przycisku „Aplikuj”.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”