Oferta pracy

Ustawiacz

SMP Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Magazynowa 2, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

SMP Poland Sp. z o.o.

Magazynowa 2

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • ustawianie i przezbrajanie maszyn zgodnie z planami produkcyjnymi

  • przygotowywanie materiałów wejściowych zgodnie z dokumentacją technologiczną

  • nadzór techniczny nad maszynami w czasie procesu produkcji

  • nadzór nad jakością produkowanych wyrobów

  • usuwanie drobnych awarii urządzeń związanych z produkcją

  • montaż i demontaż form wtryskowych

  • bieżąca kontrola stanu technicznego form w celu optymalizacji procesu wtrysku

Nasze wymagania

  • znajomości obsługi i mechaniki maszyn produkcyjnych

  • doświadczenia zawodowego w ustawianiu i przezbrajaniu maszyn

  • umiejętności w rozwiązywaniu problemów technicznych

  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz gotowości do pracy zmianowej

To oferujemy

  • oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej i największej w regionie w branży automotive

  • otrzymasz atrakcyjny pakiet socjalny - prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku letniego, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatki świąteczne

  • dogodna lokalizacja w mieście w pobliżu Centrum

Jesteśmy firmą produkcyjną, będąca częścią międzynarodowego koncernu Standard Motor Product Inc. z siedzibą w Nowym Jorku, o ugruntowanej pozycji na rynku części motoryzacyjnych i ponad 100-letnim doświadczeniu. Od 2006 roku jesteśmy obecni na polskim rynku z jedyną lokalizacją w Białymstoku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji cewek, czujników i włączników. Eksportujemy je do wielu Państw na całym świecie m.in. do Włoch, Niemiec, Chin.

Przewiń do profilu firmy

Odwiedź naszą stronę internetową www.smpkariera.pl i poznaj nas bliżej.