Oferta pracy

Ustawiacz

Kolprem Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Godziny pracy:6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac manewrowych,

  • zestawienie pociągów,

  • obsługa punktów załadunkowych i wyładunkowych,

  • rozprzęganie i sprzęganie taboru,

  • ustalanie planu pracy manewrowej,

  • obserwacja drogi przebiegu,

  • pilotowanie jazd manewrowych.

Nasze wymagania

  • uprawnienia ustawiacza,

  • takie cechy jak odpowiedzialność i sumienność,

  • chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych i docelowo wykonywanie pracy na lokomotywie zdalnie sterowanej.

  • inne uprawnienia kolejowe będą dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie

  • pracę w stałych harmonogramach

  • atrakcyjne wynagrodzenie na zasadach określonych w Zakładowym Układzie Zbiorowym Pracy

  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę

  • opiekę medyczną w formie dostępu do lekarzy specjalistów bez limitów bez skierowań w całości refinansowaną przez pracodawcę

  • pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: dofinansowanie do wypoczynku pracowników, dofinansowanie do wypoczynku dzieci (kolonii, obozów, zimowisk, zielonych szkół), dofinansowanie do pobytu dzieci w żłobku lub przedszkolu, dofinansowanie do kart MULTISPORT,

  • ciekawą pracę w nowoczesnej stabilnej firmie

  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego finansowanego przez pracodawcę

  • docelowo zatrudnienie jako prowadzący pojazdy kolejowe wyłącznie w obrębie bocznicy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów 795 524 428, 668 263 965.

Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM Sp. z o.o., spółka wchodząca w skład Grupy ArcelorMittal – największego producenta stali w Polsce, oferująca usługi towarowych przewozów kolejowych.

Przewiń do profilu firmy