Oferta pracy

Ustawiacz Linii Produkcyjnej

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład w DębicyO firmie

  • Dębica, Zawada 79N, Zawada (pow. dębicki)

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy podległego zespołu na linii produkcyjnej

  • Przestrzeganie przepisów BHP i procedur środowiskowych przez podległy zespół

  • Utrzymywanie wymaganego poziomu produktywności, odpadów, czasu przezbrojeń

  • Kontrola półwyrobu pod względem jakości

  • Szkolenie pracowników

  • Nadzór nad szkoleniami stanowiskowymi oraz poliwalencją pracowników na linii

  • Utrzymywanie standardów 6S na podległym wydziale

  • Nadzór nad optymalnym wykorzystywaniem surowców i materiałów pomocniczych

  • Współuczestnictwo w nadzorze procesu produkcyjnego

  • Wsparcie kierownika wydziału w utrzymaniu optymalnych kosztów produkcji

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki mechaniczne

  • Znajomość przepisów oraz zasad BHP

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu

  • Umiejętności komunikacyjne na poziomie niezbędnym dla jasnego i precyzyjnego przekazywania informacji oraz budowania i utrzymania dobrych relacji w zespole

  • Nastawienie na współpracę i szukanie rozwiązań

  • Zdolność myślenia analitycznego i systemowego, formułowania trafnych wniosków

  • Predyspozycje do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

  • Szacunek dla współpracowników oraz wysokie standardy etyczne

  • Wysoka samodzielność i proaktywność w organizacji pracy

  • Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej lub w systemie 4-brygadowym

To oferujemy

  • Dynamiczną i ciekawą pracę w firmie o uznanej marce na rynku automotive

  • Stabilność zawodową, chęć długoterminowej współpracy i ciągły rozwój zawodowy

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i odpowiedzialność za rezultaty

  • Dobrą atmosferę pracy, wspierający i zaangażowany zespół

  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, karta MyBenefit)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenia na życie PZU

  • prywatna opieka medyczna Medicover

  • Kafeteria My Benefit

  • karta Multisport

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład w Dębicy

Hutchinson jest liderem w dziedzinach systemów antywibracyjnych, zarządzania transferem płynów i rozwiązań w zakresie uszczelnień. W 2019 r. obroty naszej Grupy wyniosły 4.314 miliardy euro. Zatrudniamy 40 000 współpracowników w 25 krajach.Nasz główny cel: zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa użytkowników.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy