Oferta pracy

Ustawiacz maszyn - Brygadzista

Adecco Poland Sp. z o.o.

5 5006 000 brutto / mies.
  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przezbrajanie maszyn CNC

  • Kontrola planów produkcyjnych oraz ich realizacja

  • Kontrola stanu bieżącej produkcji

  • Współpraca z działem kontroli jakości oraz magazynem

  • Kierowanie grupą ludzi

Podział czasu pracy
75%

Obowiązki ustawiacza/operatora maszyn

25%

Obowiązki Brygadzisty

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość maszyn CNC z oprogramowaniem Siemens

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość urządzeń pomiarowych

  • Doświadczenie na stanowisku ustawiacza maszyn lub pokrewnego

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne

  • Sumienność

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Pracodawca oferuje

  • Pakiet Szkoleń

  • Przyuczenie do stanowiska Brygadzisty

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez klienta na umowę o pracę

  • Przyuczenie do zarządzania grupą ludzi

  • Pracę w systemie 3 zmianowym

  • Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie znajomości maszyn CNC

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy