Logo Pracuj.pl

Ustawiacz Maszyn CNC

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Godzikowice (pow. oławski)
    Godzikowice (pow. oławski), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i przezbrojenia maszyn sterowanych numerycznie
  • Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń na stanowisku pracy
  • Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu przy usuwaniu awarii
  • Kontrola wykonanych elementów zgodnie ze zleceniem i dokumentacją techniczną

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku operatora / ustawiacza maszyn CNC
  • Doświadczenie w przezbrajaniu tokarek CNC (wymiana, ustawianie oprawek i narzędzi)
  • Podstawowa znajomość narzędzi skrawających
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz, przyrząd do pomiaru chropowatości)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dokładność, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu codziennych zadań

Mile widziane

  • Znajomość sterowania Sinumerik 840D i podstaw programowania
  • Doświadczenie w pracy z maszynami z automatycznymi systemami załadunku

To oferujemy

  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą Eberspächer
  • Duże możliwości rozwoju i kariery
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wczasy pod gruszą
  • Opieka medyczna
  • Karta Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • transport pracowniczy

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o. to firma posiadająca 150-letnią historię w innowacyjności. Tworzymy nowatorskie rozwiązania technologiczne dla rozwoju motoryzacji poprzez produkcje ogrzewania postojowego i klimatyzacji do pojazdów produkowanych na całym świecie.

Ustawiacz Maszyn CNC, Godzikowice (pow. oławski)