Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ustawiacz Maszyn CNC (Setter CNC)

"ODLEWNIA ŻELIWA SIMIŃSKI-ORDON" S.K.A.

5 7007 000 brutto / mies.
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Jałowcowa 12

Poczesna (pow. częstochowski)

Twój zakres obowiązków

  • uzbrojenie maszyny CNC w narzędzia (25 obrabiarek)

  • pomiar i ustawienie bazy i narzędzi

  • ustawienie i korygowanie programu NC

  • przystosowanie stanowiska pracy

  • pomiar detalu wg rysunku

  • obsługa obrabiarki CNC

Nasze wymagania

  • znajomość systemu sterowania FANUC

  • umiejętność samodzielnego przygotowania maszyn (tokarki, frezarki) do produkcji

  • znajomość narzędzi skrawających

  • umiejętność korygowania parametrów obróbki

  • znajomość przyrządów pomiarowych

  • znajomość rysunku technicznego

Mile widziane

  • znajomość systemu sterowania HEIDENHAIN lub SINUMERIK

  • umiejętność programowania NC / CAM

To oferujemy

  • pracę w stabilnej , nowoczesnej firmie

  • wynagrodzenie od 5.700 PLN do 7.000 PLN brutto/m-c

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń

  • bardzo dobre warunki socjalne

  • pakiet socjalny

  • możliwość awansu

Odlewnia Żeliwa Simiński – Ordon S.K.A. od 30 lat znajduje się w czołówce firm z branży odlewniczej na rynku polskim oraz europejskim.

Przedmiotem naszej działalności jest seryjna produkcja odlewów z żeliwa szarego i sferoidalnego. Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów. Posiadamy system ISI 9001:2015 i ISO 14001:2015.Oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od projektu poprzez wykonanie oprzyrządowania odlewniczego aż po gotowy odlew z malowaniem i obróbką mechaniczną.

Przewiń do profilu firmy