Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ustawiacz maszyn do termoformowania

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 29.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ANL Spółka z o.o., to międzynarodowa firma z ponad 70- letnim doświadczeniem w branży produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, z siedzibą w Belgii. W Polsce produkuje opakowania, głównie dla branży spożywczej i automotive.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów do naszej fabryki opakowań w Dąbrowie Górniczej.

    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

    Opis stanowiska:

    • przygotowanie technologiczne linii produkcyjnej do uruchomienia
    • ustawienie parametrów maszyn dla produktu zgodnie ze zleceniem
    • niezbędne wymiany noży, płyt i części narzędzi w celu utrzymania produkcji
    • niezbędne prace naprawcze wykonywane w celu utrzymania ciągłości produkcji
    • kontrola i korekta ustawień linii w celu zapewnienia jakości i wydajności produkcji

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • umiejętności technicznego myślenia
    • komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole
    • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • przyjazną atmosferę w pracy
    • ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
    • świadczenia dodatkowe – dofinansowanie do karty OK System

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.