Oferta pracy

Ustawiacz Maszyn

Steripack Medical Poland Sp. z o.o.O firmie

Steripack Medical Poland Sp. z o.o.

Japońska 1

Łęg (pow. oławski)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i ustawianie maszyn w oparciu o wytyczne procesu produkcyjnego

  • Zmiana form wtryskowych oraz zapewnienie odpowiedniej jakości materiału podczas procesu wtryskiwania

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej, archiwizowanie, rozpowszechnianie, wprowadzanie w niej zmian oraz wycofywanie dokumentacji nieaktualnej

  • Nadzór nad maszynami oraz serwisem zewnętrznym

  • Przeprowadzanie przeglądów okresowych i konserwacji maszyn

  • Monitorowanie pracy maszyn i urządzeń

  • Stosowanie określonych metod i procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Zezwolenie na prowadzenie wózka widłowego i obsługi suwnicy

  • Uprawnienia wysokościowe

  • Podstawowa znajomość j. angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość MS Excel

  • Komunikatywność, dokładność, skrupulatność i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie z branży medycznej.

  • Pozytywną atmosferę pracy w ambitnym zespole.

  • Ciekawe wyzwania i możliwość ciągłego rozwoju.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • myBenefit

SteriPack jest wiodącym producentem jednorazowych opakowań medycznych oraz dostawcą usług produkcji urządzeń medycznych oraz B+R dla branży medycznej oraz farmaceutycznej na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy