Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1143 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ustawiacz Maszyn - Mechanik Produkcji

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa Grupa Kapitałowa Rawlplug od blisko stu lat jest jednym z czołowych producentów zamocowań w Europie i na świecie. W 13 spółkach, na 4 kontynentach Grupa Rawlplug zatrudnia ponad 1900 pracowników.

    Nasze portfolio produktowe zawiera blisko 30 000 indeksów i obejmuje najwyższej jakości mechaniczne elementy złączne, wyroby gwintowane, kotwy wklejane, wiertła, piły tarczowe oraz narzędzia i elektronarzędzia. Grupa Rawlplug skupia zakłady produkcyjne we Wrocławiu, Bielsku-Białej, Łańcucie i Kaliningradzie.

    Rozwiązania projektowane przez naszych inżynierów i wytwarzane w naszych zakładach produkcyjnych, znajdują zastosowanie w budownictwie, energetyce, motoryzacji, przemyśle maszynowym i elektromaszynowym, przemyśle wydobywczym, stoczniowym, drogowym oraz drzewnym umacniając lojalność naszych wymagających klientów i partnerów biznesowych.

    Aktualnie, poszukujemy do jednej z naszych spółek, kandydatów na stanowisko

    USTAWIACZ MASZYN - MECHANIK PRODUKCJI
    Lokalizacja: Wrocław
    Spółka: Rawlplug SA

    OBOWIĄZKI

    • Przezbrajanie i wymiana form wtryskowych zgodnie z planem produkcyjnym;
    • Monitorowanie i korygowanie parametrów procesu w celu zapewnienia wymaganej jakości produkowanych wyrobów;
    • Uruchamianie maszyn wtryskowych;
    • Rozwiązywanie problemów technicznych;
    • Usuwanie drobnych awarii maszyn, urządzeń oraz wyposażenia działu produkcji,
    • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn, form wtryskowych i urządzeń zgodnie
      z przygotowanym harmonogramem;
    • Bieżąca kontrola stanu technicznego, maszyn i urządzeń;
    • Samodzielne diagnozowanie usterek i ustalanie ich przyczyn;
    • Zgłaszanie większych usterek do Działu Utrzymania Ruchu;
    • Dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń;
    • Aktywny udział we wdrażaniu działań usprawniających;
    • Konserwacja, naprawa oraz wykonywanie działań korygująco – zapewniających niewłaściwemu funkcjonowaniu wtryskarek, form wtryskowych i sprzętu produkcyjnego oraz innych instalacji.

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie techniczne (mile widziane kierunkowe);
    • Mile widziane doświadczenie w branży produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych jako Ustawiacz, Narzędziowiec, Technik/Mechanik Utrzymania Ruchu;
    • Umiejętność czytania schematów technicznych;
    • Umiejętność przyswajania wiedzy i dzielenia się wiedzą, pracy zespołowej, dobrej komunikacji;
    • Odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności;
    • Dążenie do realizacji celów i konsekwencja w działaniu;
    • Innowacyjność i otwartość na zmiany.

    Stanowisko pracy dla osób o zainteresowaniach i predyspozycjach technicznych / mechanicznych.

    Ofertę naszą kierujemy do osób ambitnych, energicznych oraz zmotywowanych.

    OFERUJEMY

    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Pracę w dynamicznym środowisku gwarantującą ciekawe wyzwania;
    • Stanowisko o dużym zakresie samodzielności;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy;
    • Przyjazną atmosferę;
    • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenia grupowe);
    • Atrakcyjny system wynagrodzenia.
    • Pracę w systemie trzyzmianowym, od poniedziałku do piątku.

    Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
    Prosimy o dopisanie w życiorysie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”