Oferta pracy

Ustawiacz Maszyn Produkcyjnych - Fabryka Lodówek (SD)

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.O firmie

  • Żmigrodzka 143, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Żmigrodzka 143

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Regulacja, kontrola oraz ustawianie parametrów maszyn

  • Przezbrojenie maszyn oraz uczestnictwo w uruchomieniu procesu po przezbrojeniu

  • Sprawowanie nadzoru nad maszyna w trakcie produkcji oraz dbanie o stan techniczny i prawidłowe użytkowanie maszyn i przyrządów oraz optymalizacja procesu

  • Szkolenie operatorów

  • Udział w pracach AM oraz ścisła współpraca z inżynierami procesu

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w ustawianiu procesu termoforowania

  • Umiejętność pracy w zespole i zdolność do przekazywania wiedzy

  • Mile widziane doświadczenie z procesami wycinania laserowego oraz uprawnienia na wózki widłowe

  • Uprawnienia SEP E1 do 1 kV w zakresie obsługi - mile widziane

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • Dofinansowanie wyżywienia 190 zł netto/miesiąc, stołówka, bony na święta, fundusz socjalny, nagrody finansowe za polecenia pracownicze

  • Zniżki na sprzęt AGD marek Bosch i Siemens

  • Opieka medyczna Medicover lub Luxmed, ubezpieczenie grupowe

  • Karta Multisport lub Kafeteria benefitów

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę