Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Ustawiacz maszyn produkcyjnych

Manpower CoREO firmie

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Pracownik fizyczny
Ustawiacz maszyn produkcyjnychNumer ref.: OMP/063/KWO

Zadania:

  • Przezbrajanie i ustawianie maszyn pod konkretny proces produkcji
  • Obsługa maszyn, urządzeń i procesów zgodnie ze standardami firmy
  • Prowadzenie zapisów i nadzorowanie dokumentacji produkcyjnej
  • Kontrola i nadzór nad procesem produkcyjnym
  • Dbanie o jakość produktów oraz stanowiska pracy
  • Diagnozowanie problemów technicznych i przekazywanie informacji do działu technicznego

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Zmysł techniczny i zainteresowanie nowinkami technicznymi
  • Chęć do ciągłego szkolenia się i doskonalenia swoich umiejętności
  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć wyrobienia

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazna atmosfera w pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Benefity pozapłacowe takie jak: ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, multisport, zniżki na firmowe produkty, dofinansowanie do kursów i szkoleń, dodatkowe świadczenia socjalne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne