Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ustawiacz Maszyn

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Frohe Sp. z o.o.

    Frohe Sp. z o.o. specjalizuje się w przetwórstwie tworzyw sztucznych.

    www.frohe.com

    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

    Opis stanowiska:

    • Realizowanie przezbrojeń maszyn i urządzeń zgodnie z planem produkcyjnym.
    • Kontrola sprawności form zatwierdzonych do uruchomienia i informowanie o zauważonych defektach.
    • Wypełnianie kart kontroli stanu form po zakończeniu produkcji.
    • Dokumentowanie przebiegu procesów produkcyjnych.
    • Aktualizowanie kart technologicznych.
    • Przygotowywanie materiału potrzebnego do produkcji.
    • Raportowanie zużycia pobranego materiału.
    • Dbanie o porządek i dobra organizację pracy zgodnie ze standardami 5S.
    • Przygotowanie przyrządów produkcyjnych do operacji produkcyjnych dla operatorów.
    • Nadzór techniczny nad maszynami w czasie trwania procesu produkcji, usuwanie drobnych awarii.
    • Diagnozowanie awarii, raportowanie o problemach do bezpośredniego przełożonego.
    • Pomoc w szkoleniu pracowników.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. zawodowe
    • znajomość funkcjonowania wtryskarek i umiejętność ich przezbrajania
    • min. 3 letnie doświadczenie w ustawianiu maszyn wtryskowych
    • uprawnienia na suwnice
    • samodzielność i zaangażowanie
    • mile widziana znajomość maszyn Demag i Battenfeld

    Oferujemy:

    • pracę w systemie trzyzmianowym, od poniedziałku do piątku
    • umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • dofinansowanie do wypoczynku “Wczasy pod gruszą”
    • bony na święta z ZFŚS
    • ubezpieczenie na życie
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • miłą atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.