Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Ustawiacz maszyn wtryskowych

BITRON POLAND Sp. z o.o. - UNIT 2O firmie

BITRON POLAND Sp. z o.o. - UNIT 2

Jamesa Watta 6

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • ustawianie oraz nadzorowanie parametrów procesowych zgodnie z kartami technologicznymi

  • obsługa wtryskarek

  • demontaż, montaż oraz uruchomienie form wtryskowych

  • obsługa i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu formowania wyrobów z tworzyw sztucznych

  • dostarczanie materiału do wtryskarki

  • przestrzeganie procedur jakościowych

  • bieżąca kontrola stanu technicznego form w celu optymalizacji procesu wtrysku

  • doskonalenie procesów

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (min. zawodowe)

  • min. rok doświadczenia na stanowisku ustawiacz wtryskarek

  • uprawnień do obsługi suwnicy sterowanej z poziomu roboczego SII potwierdzone egzaminem UDT

  • umiejętności samodzielnej zmiany form oraz uruchomienia produkcji zaraz po zmianie formy

  • znajomości technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • znajomości maszyn do formowania wtryskowego jak Engel, Arburg, BMB, Negri Bossi

  • znajomości działania i ustawiania suszarek (odwilżaczy)

  • systematyczności i dokładności

  • umiejętności pracy w zespole

  • gotowości do pracy zmianowej

Mile widziane

  • znajomość robotów Wittmann, Star

To oferujemy

  • dobre warunki pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

  • atrakcyjne benefity

Bitron Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, jest częścią międzynarodowej korporacji, w skład której wchodzi 13 zakładów produkcyjnych na całym świecie zatrudniających ponad 5000 pracowników. Zakład zlokalizowany w Polsce w Sosnowcu istnieje od 1998 roku i zajmuje się rozwojem oraz produkcją komponentów elektromechanicznych i elektronicznych dla przemysłu AGD, motoryzacji i energetyki, a naszymi klientami są najbardziej znani na rynku producenci z branży AGD jak B/S/H, Indesit, Whirlpool, LG, GE, Electrolux, natomiast z branży motoryzacji Fiat, Denso czy Valeo.

Przewiń do profilu firmy