Oferta pracy

Ustawiacz Maszyn Wtryskowych

Clinico Medical sp. z o.o.

  • Środa Śląska

    Środa Śląska, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wtryskarek Arburg i Engel

  • Ustawianie, regulacje oraz nadzorowanie parametrów procesu produkcyjnego zgodnie z kartami technologicznymi

  • Montaż, demontaż, czyszczenie oraz inne prace związane z eksploatacją form wtryskowych

  • Zadania związane z utrzymaniem ruchu maszyn i narzędzi (TPM)

  • Ewidencja wykonywanych prac oraz prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi zadaniami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość technologii procesu wtrysku

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Gotowość do pracy w strefie czystej (Cleanroom) oraz w systemie 4-brygadowym

Mile widziane

  • Posiadanie uprawnień do obsługi suwnicy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży medycznej

  • Benefity z ZFŚS [wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci, wydarzenia kulturalne, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do karty Multisport]

  • Darmowa prywatna opieka medyczna Luxmed po okresie próbnym

  • Dofinansowanie do ciepłych posiłków i przekąsek w kantynie oraz cateringu dietetycznego (dofinansowanie ze strony pracodawcy)

  • Bezpłatne kursy języka angielskiego na terenie firmy

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej, grupowego ubezpieczenia,

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Emerytalnych

  • Przyzakładową fundację pomocy pracownikom w potrzebie oraz uczestnictwo w akcjach charytatywnych

  • Imprezy integracyjne i sportowe

  • Owoce dla wszystkich pracowników

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Analiza CV oraz formularza aplikacyjnego przez Rekrutera

3

Analiza CV oraz formularza aplikacyjnego przez Kierownika

4

Wstępna telefoniczna rozmowa rekrutacyjna

5

Spotkanie rekrutacyjne online i/lub w firmie

6

Informacja zwrotna dla uczestników spotkań rekrutacyjnych

7

Informacja zwrotna dla kandydatów o zakończeniu rekrutacji