Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Ustawiacz Maszyn Wtryskowych

SOMEO S.AO firmie

SOMEO S.A

Gogolińska 10

Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków

  • montaż form na maszynach wtryskowych zgodnie z planem produkcyjnym

  • ustawianie maszyn wytryskowych typu Arburg i LS

  • nadzór nad właściwym przebiegiem procesu formowania wyrobów z tworzyw sztucznych

Nasze wymagania

  • znajomość procesów zmiany formy i ustawiania procesu wtrysku

  • doświadczenie w pracy przy ustawianiu maszyn wtryskowych

  • umiejętność współpracy w zespole

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w naszej organizacji oraz włączenia się w jej budowanie

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • pracę w atmosferze wzajemnego zaufania, szacunku, otwartej komunikacji na wszystkich szczeblach organizacyjnych

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i osiąganych wyników

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

SOMEO S.A

to szybko rozwijający się zakład produkcyjny artykułów z tworzyw sztucznych, zlokalizowany w Strzelcach Opolskich. Specjalizujący się w dostawach wtryskiwanych, malowanych i składanych części z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego i elektronicznego.

Przewiń do profilu firmy