Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ustawiacz maszyn

MARBA Sp. z o.o. Sp. j.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie uruchomień próbnych produkcji

  • ustawianie maszyn produkcyjnych

  • nadzorowanie stanu narzędzi podległych maszyn

  • czynny udział w ciągłym doskonaleniu, polegającym na obniżaniu czasów przezbrojeń podległych maszyn

  • zgłaszanie do przełożonego potrzeb dotyczących części zamiennych i materiałów

  • prowadzenie dokumentacji zmianowej, dokumentacji napraw oraz stanu technicznego maszyn i urządzeń

  • utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach warsztatowych

  • stała współpraca z działem utrzymania ruchu oraz operatorami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • umiejętności komunikacyjne, zdolność organizacji pracy własnej

  • umiejętność planowania działań i rozwiązywania problemów

  • samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego i realizowania własnych pomysłów

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • ubezpieczenie grupowe

  • pakiet szkoleń podczas wdrażania się w nowe obowiązki

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

MARBA Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Zielonej Górze - producent kosmetyków i środków czyszczących, eksportujący swoje wyroby do kilkudziesięciu krajów.

Przewiń do profilu firmy