Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ustawiacz-Operator Maszyn i Urządzeń do Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

  • Magnuszew (pow. kozienicki), mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-07-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Magnuszew (pow. kozienicki)

    Opis stanowiska

    • Obsługa maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
    • Przygotowanie materiałów według kart technologicznych
    • Przezbrojenia maszyn zgodnie z planem produkcyjnym,
    • Montaż i wymiana form na maszynach produkcyjnych,
    • Nadzorowanie parametrów procesu produkcyjnego,
    • Raportowanie przebiegu procesu i produkcji do mistrza zmianowego
    • Dbanie o ciągłość produkcji, wykonywanie drobnych napraw maszyn.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu: mechanik, elektromechanik, przetwórstwo tworzyw sztucznych lub pokrewne,
    • Doświadczenie w pracy na produkcji i przy obsłudze wtryskarek minimum rok,
    • Znajomość zasad przetwórstwa tworzyw sztucznych,
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych mile widziana,
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym, czterobrygadowym,
    • Predyspozycje do pracy w zespole.

    Oferujemy

    • Interesującą pracę na stanowisku ustawiacz/operator wtryskarek w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
    • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
    • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i umiejętności,
    • Możliwość rozwoju, udział w robotyzacji procesów produkcyjnych,
    • Szkolenia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.