Oferta pracy

Ustawiacz/ Operator maszyn wtryskowych

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

  • Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dopuszczanie do produkcji seryjnej maszyn wtryskowych

  • Montaż i demontaż form wtryskowych

  • Utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń technologicznych znajdujących się w zakładzie

  • Stałe kontrolowanie procesów oraz bieżąca konserwacja urządzeń zgodnie z planem prewencyjnym, prace konserwujące przy maszynach wtryskowych

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami i przeglądami maszyn i urządzeń

  • Współpraca z mistrzami/kierownikami produkcji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku ustawiacza maszyn wtryskowych lub podobnym

  • Aktualne uprawnienia na suwnice (UDT)

  • Sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z obsługą i wykonywaniem przeglądów form wtryskowych

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie

  • Dojazd do pracy (dotyczy tylko obszarów na których kursuje firmowa linia)

  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie w firmie

4

Podjęcie decyzji

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, działającej od ponad 90 lat na rynku międzynarodowym, poszukujemy Kandydatów, na stanowisko Ustawiacz/ Operator maszyn wtryskowych.

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Anna Rojewska, tel: 537 173 333