Ustawiacz Procesu Wtrysku

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.01.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 04.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy firmą produkcyjną działającą od ponad 20 lat w branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w produkcji zaawansowanych technologicznie części z tworzyw sztucznych metodą wtryskową oraz w metalizacji próżniowej komponentów używanych do wytwarzania oświetlenia samochodowego.

Do działu Produkcji poszukujemy aktualnie kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:

  • Zgłaszanie awarii i anomalii
  • Ustawianie, nadzór i kontrola nad procesami wtrysku
  • Ustawianie urządzeń wynikających z automatyzacji produkcji (roboty, manipulatory)
  • Przezbrojenia form wtryskowych i utrzymanie ich w ruchu

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (ustawiacz procesu wtrysku/ ustawiacz wtryskarek): min 2 lata
  • Znajomość przetwórstwa tworzyw PC/ABS, PC, PC HT
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Uprawnienia na suwnice z poziomu 0
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Aures Sp. z o. o. z siedzibą w Sosnowcu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Aures Sp. z o. o. z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Mikołajczyka 50. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.