Oferta pracy

Ustawiacz - stacja prób form wtryskowych

HTL-STREFA S.A.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonuje testy form wtryskowych

  • Optymalizuje proces wtrysku

  • Bierze udział w nowych projektach rozwojowych

  • Dba o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu, w tym o ich sprawność

  • Współpracuje z wieloma komórkami w organizacji oraz jednostkami zewnętrznymi (w tym międzynarodowymi)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne

  • 5 lat doświadczenia w obszarze ustawiania maszyn wtryskowych i procesu wtrysku

  • Znajomość budowy form wtryskowych

  • Znajomość procesu tworzyw sztucznych

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość obsługi maszyn Arburg – mile widziana

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w przyjaznym otoczeniu

  • Rozwój zawodowy w dynamicznie rosnącej organizacji, profesjonalne szkolenia

  • Realizacja projektów przy wykorzystaniu zaawansowanych, światowych rozwiązań i narzędzi

  • Rzetelne warunki wynagrodzenia

  • Szereg benefitów i dodatkowych bonusów pozapłacowych

Etapy rekrutacji
1

Krótka rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkania- stacjonarnie i/lub zdalnie

3

Spotkanie z HR i dedykowaną osobą z Organizacji

4

Testy kwalifikacyjne (dla stanowisk specjalistycznych)

5

Dołączenie do zespołu HTL-STREFA

HTL-STREFA S.A.

Lider rynku, światowej klasy producent i eksporter wyrobów medycznych, w związku z nowym projektem, dotyczącym uruchomienia innowacyjnej Narzędziowni z lokalizacją w Bydgoszczy, poszukuje ambitnego kandydata na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy