Oferta pracy

Ustawiacz - Terminal Paliw

PKN ORLEN S.A.

Ogrodowa 3

Żurawica (pow. przemyski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa urządzeń i instalacji technologicznych na Terminalu Paliw w tym: wykonywanie czynności eksploatacyjnych obsługiwanych urządzeń i części instalacji technologicznych związanych z załadunkiem, rozładunkiem i magazynowaniem produktów

  • Ustawianie trasy przepływu produktów naftowych, zgodnie ze schematem technologicznym oraz otrzymanym i potwierdzonym poleceniem od przełożonego

  • Przeprowadzanie wstępnej oceny jakościowej produktu zgodnie z obowiązującymi normami oraz procedurami

  • Udział w obchodach kontrolnych obiektów i instalacji technologicznych prowadzenie zapisów dotyczących stanu technicznego urządzeń oraz zgłaszanie przełożonemu zauważonych nieprawidłowości w pracy urządzeń i instalacji

  • Wykonywanie prac związanych z zamykaniem i zabezpieczaniem (oplombowanie) miejsc dostępu do produktu zgromadzonego w zbiornikach i instalacjach

  • Aktywny udział w pracach konserwacyjnych i remontowych wykonywanych przez Wykonawców zewnętrznych

  • Przestrzeganie m.in. instrukcji, zarządzeń i procedur obowiązujących w PKN ORLEN SA

  • Kontrola obsługi instalacji, sygnalizacji i zabezpieczenia ppoż.

  • Realizacja prac porządkowych na stanowiskach pracy oraz na terenie Terminala paliw

Nasze wymagania

  • Minimum wykształcenie średnie

  • 1 – 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności

  • Uprawnienia kolejowe ustawiacz

  • Uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji E1

  • Uprawnienia w zakresie napełniania i opróżniania zbiorników transportowych

  • Umiejętność współpracy, innowacyjność i profesjonalizm

  • Sumienność i dyscyplina pracy

  • Samodzielność w działaniu

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Dyspozycyjność

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Praca w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • system premiowy

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w PKN ORLEN!

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

Konsekwentnie budujemy pozycję regionalnego lidera transformacji energetycznej, wdrażając czyste, przyjazne środowisku technologie oraz energetykę opartą o nisko- i zeroemisyjne źródła wytwarzania. Nasze działania podporządkowane są realizacji strategii osiągnięcia neutralności emisyjnej do 2050 roku.

Przewiń do profilu firmy