Logo Pracuj.pl

Ustawiacz w Dziale Produkcji

Wirthwein Polska sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • zagwarantowanie prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego według zdefiniowanych parametrów bazowych oraz wstępne przygotowanie form wtryskowych oraz urządzeń produkcyjnych podczas produkcji,
  • zapewnienie wysokiej jakości produkowanych wyrobów spełniających oczekiwania klientów i standardy Wirthwein,
  • ustawianie parametrów wtrysku i przygotowanie wtryskarek do pracy,
  • montaż i demontaż form wtryskowych, dbanie o właściwy stan narzędzi
  • uruchamianie produkcji po przezbrojeniach,
  • nadzór nad bieżącą pracą wtryskarek (kontrola parametrów, kontrola procesu),
  • sporządzanie niezbędnej dokumentacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku ustawiacza / młodszego ustawiacza,
  • znajomość zagadnień związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku,
  • podstawowa znajomość zasad budowy i użytkowania form wtryskowych,
  • uprawnienia do obsługi suwnic (UDT),
  • uprawnienia SEP do 1 KV,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się międzynarodowej firmie, wykorzystującej nowoczesne technologie produkcyjne,
  • możliwości rozwoju zawodowego dla zaangażowanych pracowników – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • poczucie współpracy i przyjazną atmosferę,
  • rozbudowany system motywacyjny (premia motywacyjna, roczna, za dodatkowe kwalifikacje),
  • pakiet benefitów takich jak: bezpłatna opieka medyczna dla pracownika i rodziny (liczni lekarze specjaliści, badania), ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy, świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia finansowe na Święta).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Wirthwein Polska sp. z o.o.

Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz budowy form wtryskowych. Aktualnie grupa przedsiębiorstw Wirthwein zatrudnia w 22 zakładach w Europie, Azji i USA ponad 3.650 pracowników. Do grona odbiorców należą firmy z branży motoryzacyjnej, kolejowej, branży elektro i AGD oraz techniki medycznej.

Ustawiacz w Dziale Produkcji, Łódź