Oferta pracy

Ustawiacz w Dziale Produkcji

Wirthwein Polska sp. z o.o.

  • Lodowa 93E, Górna, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Lodowa 93E

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • zagwarantowanie prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego według zdefiniowanych parametrów bazowych oraz wstępne przygotowanie form wtryskowych oraz urządzeń produkcyjnych podczas produkcji,

  • zapewnienie wysokiej jakości produkowanych wyrobów spełniających oczekiwania klientów i standardy Wirthwein,

  • ustawianie parametrów wtrysku i przygotowanie wtryskarek do pracy,

  • montaż i demontaż form wtryskowych, dbanie o właściwy stan narzędzi

  • uruchamianie produkcji po przezbrojeniach,

  • nadzór nad bieżącą pracą wtryskarek (kontrola parametrów, kontrola procesu),

  • sporządzanie niezbędnej dokumentacji,

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne,

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku ustawiacza / młodszego ustawiacza,

  • znajomość zagadnień związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku,

  • podstawowa znajomość zasad budowy i użytkowania form wtryskowych,

  • uprawnienia do obsługi suwnic (UDT),

  • uprawnienia SEP do 1 KV,

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się międzynarodowej firmie, wykorzystującej nowoczesne technologie produkcyjne

  • możliwości rozwoju zawodowego dla zaangażowanych pracowników – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • poczucie współpracy i przyjazną atmosferę

  • rozbudowany system motywacyjny (premia motywacyjna, roczna, za dodatkowe kwalifikacje)

  • pakiet benefitów takich jak: bezpłatna opieka medyczna dla pracownika i rodziny (liczni lekarze specjaliści, badania), ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy, świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia finansowe na Święta)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz budowy form wtryskowych. Aktualnie grupa przedsiębiorstw Wirthwein zatrudnia w 22 zakładach w Europie, Azji i USA ponad 3.650 pracowników. Do grona odbiorców należą firmy z branży motoryzacyjnej, kolejowej, branży elektro i AGD oraz techniki medycznej

Przewiń do profilu firmy