Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ustawiacz wtryskarek

AKSON sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Praca na stanowisku ustawiacza wtryskarek polega na kompleksowej obsłudze wtryskarki wraz z uruchomieniem procesu technologicznego dla form wtryskowych. Wiąże się to z przygotowaniem maszyny, zawieszeniem formy, jak również z nadzorem nad pracą formy na maszynie. Jednym z głównych zadań ustawiacza wtryskarek będzie dostosowanie odpowiednich parametrów wtryskarki do pracy z formą, która będzie produkowała detale oceniane na koniec pod względem jakościowym także przez ustawiacza.

Obowiązki:

montaż i demontaż form na wtryskarce,

przygotowanie wtryskarki do pracy,

ustawianie parametrów procesu na wtryskarkach,

ocena wizualna jakości produkowanych detali,

wprowadzanie danych do systemu komputerowego,

ścisła współpraca z oddziałem produkcji form.

Nasze wymagania

Wymagania:

wykształcenie min. zawodowe, preferowane techniczne,

doświadczenie w pracy na stanowisku ustawiacza wtryskarek lub podobnym (2 rok),

podstawowa znajomość procesów przetwórstwa tworzyw,

znajomość rysunku technicznego,

umiejętność wykonywania pomiarów,

umiejętność pracy w zespole,

mile widziane uprawnienia na suwnicę i wózek widłowy,

gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

Oferujemy:

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia,

prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny,

dofinansowanie do wczasów/wypoczynku,

talony na święta,

pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach.

O nas

Jesteśmy średniej wielkości firmą zlokalizowaną w Bydgoszczy.

Nasza specjalizacja obejmuje: projektowanie opakowań z tworzyw sztucznych (zamknięcia i pojemniki), wytwarzanie form wtryskowych i rozdmuchowych do produkcji opakowań, przetwórstwo tworzyw sztucznych metodą wtrysku.

Zajmujemy pozycję lidera w branży producentów form dla przemysłu opakowaniowego.