Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ustawiacz wtryskarek

  • Kalisz, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 19.02.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Besser Polska Sp. z o.o., należy do OMS BESSER Group. Powstała w 2014 i specjalizuje się w produkcji form wtryskowych i elementów termoplastycznych oraz pokrewnych procesów montażu oraz różnych wykończeń elementów plastikowych.

    Poszukujemy pracowników na stanowisko :
    Miejsce pracy: Kalisz
    Nr ref. MECH

    Zakres obowiązków:

    • ustawianie procesu wtrysku
    • podłączanie i ustawianie urządzeń peryferyjnych
    • monitorowanie parametrów produkcji
    • uruchamianie nowych form wtryskowych
    • usuwanie awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych
    • optymalizacja procesów i minimalizacja kosztów produkcji
    • proponowanie i efektywne wdrażanie innowacji i usprawnień
    • dbanie o stanowiska pracy

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na produkcji na stanowisku ustawiacza maszyn wtryskowych minimum 2 lata
    • doświadczenie w pracach związanych z eksploatacją form wtryskowych
    • znajomość budowy form wtryskowych do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
    • umiejętność przezbrajania form
    • znajomość materiałów
    • umiejętność optymalizacji procesu wtrysku
    • konsekwencja w osiąganiu celów
    • radzenie sobie ze stresem i presją czasu
    • komunikatywność
    • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność wykonywania zadań

    Oferujemy:

    • Przedmiotowe szkolenia i kursy
    • Interesującą pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W CV prosimy o dopisanie klauzuli : Zgodnie z art.6 ust. 1 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. ( dz. urz. UE L 119 z 04.05.2016 ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji i przyszłych rekrutacji.